www.cvonline.hu

Könyvelő [ST-TAP04]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.01.09.
Hirdetés azonosító: 980052

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű gyártócég megbízásából keresünk könyvelő pozícióba szakembereket.

Feladatok

Ügyfelünk komplex számviteli feladatok ellátására keres Könyvelőket a következő feladatok ellátására:

- Tételek azonosítása, könyvelése és kódolása
- Részvétel a zárásban
- Részvétel a rekonsziliációban
- Könyveléshez szükséges információk megszerzése
- Szállítókkal történő kapcsolattartás
- Problémás számlák feldolgozása
- Együttműködés a társosztályokkal
- Folyamatok fejlesztése

Elvárások

- Felsőfokú pénzügyi /számviteli vagy gazdasági végzettség
- Könyvelésben szerzett tapasztalat és számviteli ismeretek
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Informatikai készségek
- SAP, vagy egyéb ERP rendszerben szerzett jártasság
- Komplex látásmód
- Kommunikatív személyiség
- Kiváló problémamegoldó képesség

Előny

- Mérlegképes könyvelő szakképesítés
- IFRS ismeret

Egyéb

A kiválasztási folyamat során jól teljesítő jelöltek lehetőséget kapnak egy nemzetközi hátterű és a maga területén piacvezető vállalat könyvelési osztályán történő munkavégzésre és folyamatos bővülés támogatására. A versenyképes juttatási csomag mellett karrier lehetőség is adott cégen belül.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió