www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ (Spanyol - Angol Nyelvtudással)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 897181
Link megjelenítéseimages/editor/1298994927.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk Fejér megyei multinacionális gyártóvállalat, mely iparágában
világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, több mint 20 000 munkavállalót foglalkoztat. A megnövekedett feladatok eredményes elvégzése érdekében keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Különböző vállalatok vevői számláinak könyvelése
  • Vevői fizetések könyvelése
  • Függő tételek rendezése
  • Számviteli számlák egyeztetése
  • Analitika zárása
  • Kapcsolattartás különböző országokban működő vállalatokkal, bankokkal
  • Kimutatások, riportok készítése

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú középfokú/felsőfokú végzettség
  • Könyvelőként szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Spanyol nyelvtudás
  • Megbízható MS Excel tudás
  • Jó elemzőkészség
  • Ügyfél-orientált problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet
  • Sikerorientált, lendületes és motivált csapat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KÖNYVELŐ (Spanyol - Angol Nyelvtudással), Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678