www.cvonline.hu

Könyvelő (Somogy megye)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.12.14.
Hirdetés azonosító: 866602
lejárt

Német tulajdonú multinacionális vállalat részére keresünk

Könyvelő munkatársat

Feladatok:

  • Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása
  • Szállítói számlák könyvelése
  • Riportok, statisztikák készítése
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Aktív részvétel az éves és időközi beszámolók elkészítésében
  • Vállalatközi egyeztetések
  • Részvétel a tervezés folyamatában

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Számviteli, Gazdasági)
  • Mérlegképes könyvelői képesítés és regisztráció
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat pénzügyi, számviteli területen
  • Számviteli és adótörvényekben való jártasság

Előny:

  • Német vagy angol nyelvismeret
  • Eu-s pályázatok nyomon követésében szerzett tapasztalat

Amit Megbízónk ajánl:

  • Stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatnál
  • Modern és rendezett multinacionális környezet
  • Széles körű juttatási csomag
  • Önállóság
  • Szakmai fejlődés

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Kérjük, a tárgymezőben jelölje meg a pozíció nevét, valamint referenciaszámát.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu