www.cvonline.hu

Könyvelő SAP ismerettel

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 978605

Megbízónk a világ minden táján jelen lévő multinacionális vállalat
Feladatok:

  • Részvétel SAP bevezetésben, tesztelésben
  • Vegyes könyvelés, tárgyi eszköz könyvelés, belső megrendelés rögzítése, szállítói számla könyvelés
  • bank könyvelés, interface tesztelés (bank és Oracle)
  • nyitott egyenlegek ellenőrzése
  • törzsadat áttöltések ellenőrzés és dokumentálása
  • költséghelyes könyvelés
  • számlakeret tükör (alternatív local és elsődleges USGAAP)

Elvárások:
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalata
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (napi munkavégzés nyelve az angol)
  • SAP ismeret (FI, FA, CO modul)

Juttatások:
  • multinacionális környezet
  • részben külföldi munkavégzési lehetőség (Csehország)
  • kiemelkedő bérezés
  • azonnali munkakezdés
  • határozott idejű szerződés 2016. márciusig

Előnyök:
  • projektmunkában szerzett tapaszalat

Nyelv:
  • Angol

  • Jelentkezni fényképes angol és magyar önéletrajzzal lehet!

Munkavégzés helye:
  • Budapest