www.cvonline.hu
Könyvelő (Referenciaszám: PJ3031)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.07.11.
Jelentkezési határidő: 2014.09.04.
Hirdetés azonosító: 832510
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó és mérőberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő - Székesfehérvár

Feladatok:
- Beérkező számlák könyvelése, előkészítése utalásra

- Kapcsolattartás beszállítókkal, társosztályokkal számlázással kapcsolatosan

- Pénzügyi adminisztrációs feladatok

- Ad-hoc jelentések készítése

Elvárások:
- Legalább középfokú közgazdasági végzettség

- Minimum 2 éves könyvelői gyakorlat

- Középfokú angol nyelvtudá
s
- Windows alapú rendszerek felhasználói szintű ismerete
- Határozott idejű szerződés vállalása

Előnyt jelent:
- Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

- Oracle rendszer ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Kedvező juttatási csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.
Link megjelenítése" data-width="100px" data-height="40px" data-colorscheme="light" data-layout="standard" data-action="like" data-show-faces="false" data-send="true">