www.cvonline.hu
Könyvelő (Referenciaszám: PJ2718)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.01.
Jelentkezési határidő: 2016.05.07.
Hirdetés azonosító: 765280
lejárt

Építőipari partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörre:

Könyvelő

Feladatok:
- Teljes körű könyvelési és számviteli feladatok ellátása, ill. ezekben való közreműködés

- Havi, negyedéves, éves zárások összeállításában való részvétel
- Kapcsolattartás partner cégekkel, hivatalokkal

- Hatékony együttműködés a könyvelési osztállyal

Elvárások:
- 2-3 éves könyvelői tapasztalat

- Könyvelési szabályok naprakész ismerete
- Erős Excel ismeret
- Analitikus szemlélet

Előny:
- Mérlegképes könyvelői képesítés
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Középfokú angol vagy orosz nyelvtudás

- Építőiparban szerzett tapasztalat

Amit a vállalat kínál:
- Versenyképes fizetés
- Dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Jelentkezés: Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.