www.cvonline.hu
Könyvelő (Referenciaszám: PJ2234)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.13.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 492960
lejárt

Nemzetközi hátterű, innovatív eszközök gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Könyvelő

Feladatok:
- Könyvelési feladatok teljes körű ellátása
- ÁFA és egyéb adóbevallások előkészítése, könyvelése és egyeztetése
- Részvétel az éves beszámoló elkészítésében valamint a havi és az éves zárási feladatokban
- Analitikus és főkönyvi könyvelés havi ellenőrzése
- A cégcsoporton belüli egyeztetések lebonyolítása és kapcsolattartás a társosztályokkal
- Aktív részvétel controlling feladatokban (budget, group reporting)

Elvárások:
- Mérlegképes könyvelői végzettség
- A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete
- Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
- Valamely vállalatirányítási rendszer és MS Office magas szintű ismerete
- Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
- Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség
- Erős kommunikációs képesség, nyitottság és alkalmazkodó készség

Előny:
- Német vagy francia nyelvtudás
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Mosonmagyaróvár környéke

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi vállalati kultúra
- Stabil vállalati háttér
- Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációs lapot válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06