www.cvonline.hu

Könyvelő (Referenciaszám: HM-1197)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.06.23.
Hirdetés azonosító: 932041

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat a vállalati könyvelés valamely szakterületén (vevői, szállítói, banki, tárgyi eszköz vagy főkönyvi könyvelésben)
  • Legalább társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office (MS Excel) ismerete
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság

Főbb feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák kontírozása és könyvelése
  • Vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Bankkivonatok ellenőrzése, banki utalások előkészítése
  • Kiküldetések elszámolása és könyvelése
  • Pénztárkezelés
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban, a bevallások és statisztikák elkészítésében

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ügyviteli rendszer ismerete
  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos munkahelyi háttér

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol és/vagy német nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1197-es referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-61-73-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő