www.cvonline.hu

Könyvelő (Ref.:692)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.06.26.
Hirdetés azonosító: 816280
lejárt

A Viapan Group tíz üzletágával Magyarország meghatározó humánerőforrás szolgáltatója. Cégcsoportunk komplex szolgáltatást nyújt, multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleinknek. Saját csapatunkba keresünk munkatársat kaposvári munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Ref.: 692

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok, képességek:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Könyvelési tapasztalat
  • Számlák kezelésében szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különös tekintettel az irodai szoftverekre
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitott, pozitív személyiség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkakörhöz tartozó legfontosabb feladatok:

  • Teljes körű könyvelési és számviteli feladatok ellátása
  • Adózási szabályok naprakész ismerete, alkalmazása, változások nyomon követése
  • Közreműködés a beszámolók, zárások, bevallások készítésében
  • Pénzügyi vezető munkájának segítsége
  • Kimutatások, és egyéb kötelező bevallások előkészítése
  • Vállalaton belüli pénzügyi jelentések előkészítése

Az általunk kínált feltételek:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégcsoport
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tapasztalatszerzés

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu