www.cvonline.hu
Könyvelő (PJ3710)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.29.
Jelentkezési határidő: 2015.08.01.
Hirdetés azonosító: 948261
lejárt

Budapesti partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:
- Készpénz forgalom könyvelése
- Előleg számlák kezelése és könyvelése
- AMEX és egyéb szolgáltatási számlák kezelése és könyvelése

Elvárások:
- Mérlegképes könyvelői végzettség
- 3 év szakmai tapasztalat
- Alap szintű angol nyerlvismeret
- SAP ismeret és gyakorlat

Előny:
- FMCG-ben szerzett tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:
- versenyképes jövedelem
- rugalmas teljes munkaidő

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ3710) megjelölésével küldje el Horváth Bence kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez
a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.