www.cvonline.hu
Könyvelő - Pest megye (M5 vonalán)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.11.14.
Hirdetés azonosító: 986884
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Külföldi tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő gyártó ügyfelünk megbízásából keresünk KÖNYVELŐT az alábbi feladatokra:

- a főkönyvi könyvelés megfeleltetése a magyar számviteli és csoport elveknek
- napi könyvelési feladatok ellátása
- banki utalások és könyvelésük felügyelete
- adózással kapcsolatos feladatok elvégzése (feladások, utalások, bevallások, egyeztetések)
- éves beszámoló összeállításában szerves részvétel
- auditokon való aktív részvétel
- havi/éves főkönyvi zárásokban részvétel, havi csoport és belső jelentések összeállítása,
- havi/éves elhatárolok képzése és nyomon követése
- rendszeres és ad hoc riportok elkészítése
- részvétel a folyamatok és az informatikai rendszer fejlesztésében
- önálló, precíz, következetes munkavégzés, kezdeményezőkészség, határidők betartása
- riportálás a szenior könyvelőnek

Követelmények
- könyvelői végzettség (mérlegképes vagy felsőfokú tanulmányok)
- minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
- naprakész adózási ismertek, tapasztalat adózással kapcsolatos munkafolyamatban
- aktív angol nyelvtudás (elkészítendő jelentések nagy része angol nyelvű)
- a munkavégzéshez szükséges informatikai készségek megléte

Előny:

- multinacionális környezetben szerzett korábbi tapasztalat
- erős informatikai ismeretek
- készlet/termelés számvitelben szerzett tapasztalat
- német nyelvtudás mint 2. idegen nyelv