www.cvonline.hu

Könyvelő-pénzügyi ügyintéző

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az SCH Szállodalánc munkatársat keres

könyvelő-pénzügyi ügyintéző

pozícióra

Több évtizedes múltra visszatekintő szállodaláncunk budapesti központja könyvelő-pénzügyes munkakörbe keres jó kommunikációs képességgel rendelkező, önálló munkavégzéssel dolgozni tudó, pontos, dinamikus, sikerorientált munkatársat.

Feladatai:

  • Szállítói számlák előzetes rögzítése, igazoltatása
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Bankszámlák könyvelése
  • Tárgyi eszközök analitikus nyilvántartása
  • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos mozgások rögzítése, kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Üzemi bolt forgalmának könyvelése
  • Vegyes tételek könyvelése
  • Statisztikai adatszolgáltatás
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
  • Éves zárásban való közreműködés
  • Főkönyvi vegyes könyvelések elvégzése (elhatárolások, költségfelosztások)
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Operatív pénzügyi feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Számviteli-pénzügyi főiskolai, mérlegképes végzettség
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Windows Office magas szintű felhasználói ismerete (Word, Excel)
  • Naprakész adózási,- számviteli és pénzügyi ismeretek
  • Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési készség
  • Rendszerszintű gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hostware ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkaköri légkör
  • Stabil cégháttér
  • Étkezési hozzájárulás
  • Utazási ktg. térítés
  • Egészségpénztár
  • Kedvezményes üdülési lehetőség

Olyan munkatársat keresünk, "aki nem a problémák embere, hanem a megoldásoké"!

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet. Kérjük, jelentkezése során tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest