www.cvonline.hu

Könyvelő, pénzügyi előadó

  • Az állásajánlat lejárt.

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Hogy erősítsünk pénzügyi csapatunkat a Vision Care Business Group területén belül, Magyarországon, mátészalkai telephelyünkre keresünk egy főt, az alábbi munkakörre:

az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Pénzügyi feladatok ellátása
  • Bejövő számlák formai és számszaki ellenőrzése
  • Belföldi szállítói reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás belföldi szállítókkal
  • Banki utalások előkészítése
  • Számlázás, kapcsolattartás a vevőkkel
  • Banki, cash pool  és főkönyvi könyvelés
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a havi és az év végi zárás feladataiban
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) magas szintű, felhasználói ismerete
  • Aktív, középszintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség, önállóság
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven!

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT
Humánpolitikai Osztály
4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Munkavégzés helye Mátészalka
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Mátészalka