www.cvonline.hu

Könyvelő/ Pénzügyi asszisztens SZ12

  • A hirdetés 476 napja lejárt

Székesfehérvári autóipari prémium termékeket gyártó cég megbízásából keresünk Könyvelő/ Pénzügyi asszisztens munkatársat.

Pozíció azonosító: kéa

Kategória: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok

  • Napi könyvelési feladatok és egyeztetések ellátása;
  • Számviteli bizonylatok ellenőrzése, jóváhagyása;
  • Számlázás, kontírozás;
  • Pénzügyi feladatok ellátása;
  • Bevallások előkészítése;
  • Havi, negyedéves és éves zárásokhoz kapcsolódó ellenőrzések és egyeztetések;
  • Partnerekkel, bérszámfejtéssel való kapcsolattartás;
  • Dokumentációk készítése;
  • A könyvelő és főkönyvelő munkájának segítése;
  • Egyéb felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Középfokú számviteli képesítés;
  • 1 – 2 éves könyvviteli gyakorlat;
  • Adójogszabályok naprakész ismerete;
  • Felhasználói informatikai ismeretek (Excel, Word).

Előny

  • Angol nyelvismeret;
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő