www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ, PÉNZÜGYES

  • A hirdetés 909 napja lejárt

A QPERATOR Kft. a magas minőségi kategóriát képviselő fogyasztási cikkek importőreként meghatározó szerepet játszik a prémium kategóriájú termékek piacán.

Eredményesen működő cégünk most új munkatársat keres

pozícióba

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli területen
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyors tanulásra való képesség

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési, számviteli feladatok ellátása

Előny:

  • Minimum 2 év releváns tapasztalat számvitel területen

Amit kínálunk:

  • Céges mobiltelefon
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség

Végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk elnyerte a tetszését, és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, pályázati anyagát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő