www.cvonline.hu

Könyvelő/ Pénztáros

  • A hirdetés 410 napja lejárt

Debreceni Márkakereskedés

pozíció betöltésére hirdet pályázatot

Feladatok:

  • vevő és szállítói számlák könyvelése
  • bank, pénztár és vegyes tételek könyvelése
  • online pénztárgép, illetve pénzkészlet kezelése
  • különböző legyűjtések, kimutatások készítése
  • zárási munkálatokban való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői OKJ-s végzettség, vállalkozási szakon
  • Naprakész adójogi ismeretek
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés

Előny:

  • könyvelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Biztos munkahely
  • Bejelentett munkakör

Munkaidő:

Teljes munkaidő (hétfőtől-péntekig 8:00-17:00)

Munkavégzés helye: Debrecen

Szakmai önéletrajzokat bizonyítvány másolatokkal együtt az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő