www.cvonline.hu

Könyvelő-pénztáros (osztott munkakörben)

  • A hirdetés 798 napja lejárt

Budapesti III. kerületi székhelyű cégcsoport (autószektor) dinamikus csapatába keresünk motivált kollégákat a következő pozícióba:

Könyvelő-pénztáros
(osztott munkakörben)

Pozícióba munkatársat keres

Feladatok:

  • a cégcsoport tagvállalatainak könyvelésében való részvétel
  • banki tételek, vegyes tételek, elszámolások, kimenő-bejövő számlák könyvelése, ellenőrzése
  • napi 4 órában pénztárosi feladatok teljes körű ellátása
  • pénztári adminisztráció (kiadási-bevételi tételek bizonylatolása, napi pénztárzárás), pénzkezelés
  • főpénztáros szabadság alatti helyettesítése
  • éves beszámolóhoz egyeztetések elvégzése
  • esetleges egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az ideális pályázó az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:

  • Középfokú végzettség és legalább képesített könyvelői képesítés
  • Minimum 3-5 év teljes körű könyvelési gyakorlat
  • Ügyviteli rendszerek használatában való gyakorlat (Scala és Clean-Soft programok ismerete előny)
  • Excel, Word, levelező programok ismerete és napi szintű alkalmazásának képessége
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfél-orientáltság, stressz tűrés
  • Pontosság, precizitás, adminisztrációs és együttműködési képesség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való alkalmasság

Előny:

  • Idegen nyelv (angol, német) ismerete

Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony, melynek betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges. (jelentkezésnél nem feltétel)

Munkaidő (heti váltásban):

7-15 óra illetve 10-18 óra

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő