Könyvelő (német/francia és angol nyelvtudással) (Referenciaszám: PJ4405)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1032733
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő francia/német és angol nyelvtudással

Feladatok:
- A felmerülő napi problémák megoldása, komplex problémák elemzése és megoldása
- A pénzügyi rendszer hibáinak felkutatása és javítása
- Vevői problémák kezelése telefonon és e-mailen keresztül
- Havi riportok készítése a vezetőség részére
- Havi és év végi zárások támogatása
- Más részlegekkel való szoros kapcsolattartás

Elvárások:
- Folyékony francia és angol vagy német és nyelvtudás
- Legalább középfokú szakirányú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- Proaktív személyiség, analitikus gondolkodásmód

Előny:
- Pénzügyi-számviteli tapasztalat

Releváns végzettséggel pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06