www.cvonline.hu
Könyvelő (német nyelvtudással)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.24.
Hirdetés azonosító: 1083749
lejárt

Győrtől 15 km-re tevékenykedő partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beérkező számlákkal és a kimenő számlákkal kapcsolatos pénzügyi, számviteli folyamatok elvégzése.
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Cash-Flow tervezés és banki utalások előkészítése
  • Aktív részvétel a pénzügyi, számviteli folyamatok kialakításában és fejlesztésében, és ezek folyamatos monitoringja.
  • Közreműködés a havi, és éves zárásban, könyvvizsgálati auditok támogatása, azokra való előkészületben aktív részvétel
  • Részvétel projektekben, - SAP -, illetve egyéb a közvetlen felettese által kiadott feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Multinacionális termelő közegben szerzett SAP tapasztalat
  • NÉMET nyelvismeret kommunikációs szinten, angol nyelvismeret előny
  • Minimum 2-3 év könyvelés területén szerzett tapasztalat
  • MS Office programok ismerete
  • Kitűnő kommunikációs és együttműködési képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó, valamint analitikus képesség

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
  • Továbbképzési, tanulási lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.