www.cvonline.hu

Könyvelő munkatárs

  • A hirdetés 1184 napja lejárt

a RAVATHERM Hungary Kft. pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Havi jelentések összeállítása
  • Havi és éves bevallások készítése
  • Kapcsolattartás, egyeztetés belföldi, külföldi ügyfelekkel, társosztályokkal,
  • Egyéb adminisztrációs feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év pénzügyi-számviteli munkatapasztalat,
  • Középfokú szakirányú képesítés
  • MS Office alapos ismerete,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete írásban és szóban,
  • Önálló, precíz munkavégzés,

A pályázatnál előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Pénzügyi és Számviteli főiskola Számvitel szakirány.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Logikus, folyamat ismereten alapuló gondolkodásmód;
  • Pro-aktivitás;
  • Kiváló problémafeltáró- és megoldó képesség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Nagyfokú stressz- és teherbíró képesség.

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI.

A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk fizetési igény megjelöléssel.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő