www.cvonline.hu

Könyvelő munkatárs

Régió:

Jász-Nagykun-Szolnok

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 714934
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Nemzetközi partnerünk élelmiszeripari, mezőgazdasági, pénzügyi és ipari termékeket és szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek. Az 1865-ben alapított családi tulajdonú társaság a világ 65 országában 142.000 alkalmazottal dolgozik. Ezúttal karcagi takarmánygyárába szakirányú végzettséggel rendelkező Könyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Analitikus és főkönyvi könyvelési feladatok ellátása
  • Havi, negyedéves, éves zárlati munkában való részvétel
  • Adó- és járulékbevallások készítése (havonta, negyedévente)
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Riportok, kimutatások készítése (Excel, Word)
  • Helyettesítési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Közgazdasági, vállalkozás szakon szerzett számviteli végzettség (közép- vagy felsőfokú)
  • Excel (függvények, makrók hazsnálata haladó szinten), Word felhasználói szintű ismerete
  • Csapatban való munka
  • Teherbíró képesség
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rendszerben való gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Analitikus és főkönyvi könyvelés területen szerzett legalább két éves szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális vállalati munkakörnyezet

A jelentkezéseket önéletrajz feltöltésével, illetve a bruttó bérigény megjelölésével, a  Link megjelenítése oldalon várjuk.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősi érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.