www.cvonline.hu

Könyvelő munkatárs

  • Company_icon HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
  • Location_icon Téglás, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 5 napja lett aktiválva

A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

könyvelő munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A számviteli, pénzügyi területhez tartozó tevékenységek, feladatok ellátása, a társaság eszközeiben és forrásaiban bekövetkező változások folyamatos rögzítése
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Bankkivonatok könyvelése
  • Analitikák, költségvetési kapcsolatok és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • Közreműködés az ÁFA és egyéb bevallások készítésében
  • Könyvvizsgáló munkájának segítése, auditban való aktív részvétel

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)
  • Többéves számviteli gyakorlat előny
  • Angol és német nyelvtudás előny
  • Számítógépes vállalatirányítási rendszerismeret előny

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés, karrierlehetőség.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.
  • Munkába járás vállalati busszal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel, 2018. január 12-ig az alábbi email címre várjuk.

HAJDU Zrt. Humánpolitika
4243 Téglás
Pf. 1.

Helyek Téglás
Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi elemző, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű