www.cvonline.hu

Könyvelő munkatárs

  • A hirdetés 223 napja lejárt

 Budapesti központba, könyvelési osztályra
azonnali belépésselkönyvelő, számviteli munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Projektcégek önálló könyvelése
  • Könyvelési részleg munkájának segítése
  • Esetenként pénztári kisegítés

Elvárás

  • Mérlegképes könyvelői végzettség ( érvényes)
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat pénzügy, számvitel, könyvelés területén
  • Pénzügyi vállalkozás könyvelési tapasztalat előny
  • Önállóság, munkabírás, precizitás

Ajánlat

  • Kellemes munkahelyi környezet és csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Szakmai önéletrajzzal bővített jelentkezéseket fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő