www.cvonline.hu
Könyvelő munkatárs (Referenciaszám: PJ5102)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1096669

Budapesti, 18. kerületi multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő (PJ5102)

Feladatok:
- Beérkező számlák rögzítése elektronikus dokumentumkezelő rendszerben
- Számlák kontírozása
- Főkönyvi könyvelés
- Havi zárással kapcsolatos feladatok ellátása
- Adóbevallások előkészítése

Elvárások:
- Mérlegképes könyvelői és/vagy felsőfokú szakirányú végzettség
- Releváns pénzügyi, könyvelési tapasztalat
- Magabiztos MS Office ismeretek
- Jó problémamegoldó és analitikus készség
- Aktív, kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás

Előny:
- SAP ismeret
- Naprakész számviteli, adózási ismeretek
- Egyéb nyelvismeret

Amit megbízónk kínál:
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Változatos feladatkör
- Versenyképes juttatási csomag

- Azonnali munkakezdés

Kérjük önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balogh Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Érdeklődni és jelentkezni az alábbi telefonszámon is lehet: +36 20 350 5734. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.