www.cvonline.hu

Könyvelő (Miskolc)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1060995

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:

  • teljeskörű  könyvelési tevékenység ellátása
  • pénztárkönyv vezetése
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése, kezelése
  • évközi és év végi bevallások elkészítésében való közreműködés

Elvárások:

  • min. középfokú szakirányú végzettség
  • legalább 3 éves könyvelési gyakorlat
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • bevallások kezelésében való jártasság
  • cél- és ügyfélorientált szemlélet
  • precíz, pontos munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a Link megjelenítése  címre!