www.cvonline.hu

Könyvelő (megbízási szerződéssel)

  • A hirdetés 481 napja lejárt

A világ 50 országában 50 ezer munkavállalóval jelen lévő Thermo Fisher Scientific cégcsoport világelső az orvosi és laboreszközök piacán. Budapesti egységünkben több mint 20 éve mikroszkóp tárgylemezek gyártásával foglalkozunk.
A küldetésünk: támogassuk vevőinket abban, hogy a világot egészségesebbé, tisztábbá és biztonságosabbá tegyék. Vállalatunk fejlődésének mozgatórugói azok a munkatársak, akik azonosulni tudnak küldetésünkkel és értékeinkkel - tisztesség, intenzitás, innováció és együttműködés.

Budapesti, 170 fős gyáregységünkbe a következő részmunkaidős pozíciót hirdetjük meg:

Könyvelő

(megbízási szerződéssel)

Feladatok:

  • Útiköltség elszámolások könyvelése, bizonylatok ellenőrzése
  • Útiköltséghez kapcsolódó bankkártya tranzakciók könyvelése
  • Útiköltség átszámlázások intézése

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • aktív, magas szintű MS Office felhasználói ismeret (Outlook, Excel)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • megbízható, precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés

A munka elvégzése előreláthatólag havi 2-3 napos elfoglaltságot jelent a megbízó telephelyén.

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

Jelentkezés: részletes, fényképes szakmai önéletrajzzal az alább email címen.

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó
Elvárt nyelvtudás Angol