www.cvonline.hu

Könyvelő lengyel nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.19.
Hirdetés azonosító: 935200

Egy újonnan nyílt multinacionális céghez keresünk lengyelül beszélő könyvelőket!

Ha szeretnél egy dinamikus, fejlődő vállalat tagjává válni, ne habozz, jelentkezz!

Feladatok:

A feladataid a következőek lesznek:

- szállító és/vagy vevői számlák könyvelése
- szállítókkal és/vagy vevőkkel való kapcsolattartás
- számlákkal kapcsolatos próblémák megoldása
- havi zárásban való részvétel
- adott esetben a csoportvezető helyettesítése

Elvárások:

Amit várnak Tőled:

- gazdasági vagy számviteli végzettség
- lengyel, angol legalább középfokú, folyékony nyelvtudás
- könyvelői tapasztalat előny (főleg AP, AR)

Amit kínálunk:

Amit ajánlunk:

- vadiúj SSC központ
- kihívásokkal teli feladatok
- csoportvezető helyettesítése alkalmanként

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a