www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 926524
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
KÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Bejövő számlák könyvelése (készlet, költség jellegű)
  • Vámhatározatok könyvelése, nyilvántartása
  • Készletnyilvántartás
  • Főkönyvi könyvelés, egyeztetések

Elvárások:
  • Áfa tv. előírásainak naprakész ismerete
  • Házipénztár kezelés (HUF/EUR/JPY/GBP)
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye: Mór

Jelentkezzen online magyar és/ vagy angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Vági László (E-mail cím megjelenítése, +36 1 789 7416)

Tech People LÁBLÉC