www.cvonline.hu

Könyvelő-, könyvelő asszisztens

  • A hirdetés 679 napja lejárt

Mielőbbi munkakezdéssel IX. kerületi könyvelő-, adótanácsadó iroda keres gyakorlott, önállóan dolgozni tudó, 2-3 éves tapasztalattal rendelkező munkatársat napi 8 órás munkavégzésre

könyvelő-, könyvelő asszisztensi

munkakörbe.

Feladatok:

  • teljes körű könyvelés (vevő, szállító, bank, pénztár, főkönyv stb.) a főkönyvelő irányítása mellett;
  • főkönyvi egyeztetések, különböző adónemek nyilvántartása;
  • havi, negyedéves és éves zárások elkészítése;
  • adóbevallások elkészítésében való közreműködés;
  • szakmai hatóságokkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás;
  • pénzügyi, statisztikai jelentések készítése;

Fontos szempontok:

  • számviteli-, és adótörvények megfelelő ismerete, alkalmazása
  • jó kommunikáció készség, pontosság, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség.
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent!

Kellemes környezet, jó hangulat és versenyképes fizetés.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezni lehet email címre megküldött fényképes önéletrajzzal fizetés igény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő