www.cvonline.hu

Könyvelő kontroller

  • A hirdetés 776 napja lejárt

Lechner Tudásközpont csapata

munkatársat keres

Feladatok

  • a Kft. könyvelésének társasági szintű és projekt szintű ellenőrzése
  • kapcsolattartás a könyveléssel
  • aktív részvétel az év végi zárási feladatokban
  • auditokon való aktív részvétel
  • közreműködés az éves tervezési és újratervezési folyamatban
  • beszerzések nyomon követése, terv-tény összehasonlítások
  • rendszeres és ad-hoc riportok, elemzések készítése, ellenőrzése
  • részvétel a kontrolling rendszer fejlesztésében
  • cégen belüli belső kapcsolattartási feladatok

Elvárások

  • Legalább középfokú gazdasági / pénzügyi végzettség
  • Minimum 2-3 éves gazdasági társaságnál szerzett gyakorlat
  • Analitikus gondolkodásmód, elemző készség
  • Precizitás, szervezettség, pro aktivitás, kitartás, határozott fellépés
  • Önállóság és terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, megbízhatóság
  • Számítógépes irodai alkalmazások stabil ismerete (Excel, Word)

Előny:

  • Felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség
  • Mérlegképes könyvelő végzettség, gyakorlat
  • Navision rendszer ismerete
  • Államháztartási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fiatal, jó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Önálló, változatos, kihívásokkal teli munkakört
  • Versenyképes juttatási csomag
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő