www.cvonline.hu

Könyvelő-kontroller

  • A hirdetés 257 napja lejárt

Ingatlankezeléssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Könyvelő-kontroller munkakörbe

Feladatok:
  • Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • Tárgyi eszköz analitika karbantartása, vezetése, könyvelése
  • Havi/negyedéves/éves számviteli zárás, elhatárolások, egyeztetések és egyéb zárlati teendők illetve zárlati könyvelések elvégzése
  • Magyar jogszabályok szerinti éves beszámoló és kapcsolódó bevallások elkészítése
  • Adóbevallások készítése
  • Részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében és lebonyolításában, adórevíziókon való részvétel
  • Kapcsolattartás a bécsi központtal
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Kötelező statisztikai jelentések elkészítésében való részvétel.
  • Bank riportok készítése
  • Utalások készítése
  • CFF, budget és egyéb ad-hoc riportok elkészítése
  • Közreműködés eseti projektekben
  • Saját könyvelés rendezése, ellenőrzése, archív rendszer karbantartása
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év könyvelési munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Biztos felhasználói tudás Excel, Word
  • SAP R3/IFS ismerete előnyt jelent
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság, önálló munkavégzési képesség
  • középszintű angol nyelvismeret mind szóban, mind írásban
  • További idegen nyelvek ismerete előnyt jelent
Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Megbízható stabil hátterű vállalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a

E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség -