www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ - KONTROLLER

  • A hirdetés 243 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • Tárgyi eszközök könyvelése, nyilvántartása
  • Szállítói számlák könyvelése
  • Havi zárási könyvelések, egyeztetések elvégzése
  • Havi riportok, elemzések, kalkulációk készítése
  • Pályázatok kezelése, elszámolások teljesítése
  • Budget tervezésben részvétel
  • Havi, negyedéves és éves statisztikák készítése

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német és angol nyelvismeret
  • MS Office magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016. április 30-ig az alábbi címre várjuk.
Kérjük, idegen nyelvű önéletrajzot is csatoljon jelentkezéséhez!

Helyek Veszprém
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő