www.cvonline.hu

Könyvelő / Kontroller

  • A hirdetés 516 napja lejárt

A CA IMMO Hungary Kft, az osztrák CA Immobilian Anlagen AG magyarországi ingatlankezelésre és vagyongazdálkodásra specializálódott leányvállalata tapasztalattal rendelkező új kollégát keres

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • Tárgyi eszköz analitika karbantartása, vezetése, könyvelése
  • Havi/negyedéves/éves számviteli zárás, elhatárolások, egyeztetések és egyéb zárlati teendők illetve zárlati könyvelések elvégzése
  • Magyar jogszabályok szerinti éves beszámoló és kapcsolódó bevallások elkészítése
  • Adóbevallások készítése
  • Részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében és lebonyolításában, adórevíziókon való részvétel
  • Kapcsolattartás a bécsi központtal
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Kötelező statisztikai jelentések elkészítésében való részvétel.
  • Bank riportok készítése
  • Utalások készítése
  • CFF, budget és egyéb ad-hoc riportok elkészítése
  • Közreműködés eseti projektekben
  • Saját könyvelés rendezése, ellenőrzése, archív rendszer karbantartása

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év könyvelési munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Biztos felhasználói tudás Excel, Word
  • SAP R3 / IFRS ismerete előnyt jelet
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság, önálló munkavégzési képesség
  • Közép szintű angol nyelvismeret mind szóban, mind írásban
  • További idegen nyelvek ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol