www.cvonline.hu

Könyvelő - Költségvetési szerv [ST-TKIK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.05.26.
Jelentkezési határidő: 2014.03.08.
Hirdetés azonosító: 678686

Focus consulting

Megbízónk

Költségvetési szerv megbízásából keresünk könyvelő munkakörbe kollégákat.

Feladatok

- A gazdálkodással kapcsolatos szerződések, számlák és bizonylatok könyvelése
- Zárásban való részvétel
- Kontírozás
- Költségvetési egyeztetés
- Adatszolgáltatás
- Kapcsolattartás

Elvárások

- Mérlegképes könyvelő, és/vagy pénzügy-számvitel szakirányos diploma
- Legalább 10 éves szakmai tapasztalat könyvelési területen
- Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
- Határozott személyiség
- Kiváló kommunikációs képesség
- Megbízhatóság, precíz és önálló munkavégzés
- Jó problémamegoldó és kooperációs képesség

Előny

- ECO STAT integrált rendszerben való gyakorlat, valamint a könyvelési modul ismerete kiemelt előnynek számít.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Közigazgatás / Államigazgatás
Régió