www.cvonline.hu

Könyvelő Kecskeméten

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2015.06.11.
Hirdetés azonosító: 934071

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- teljes körű könyvelés beleértve bank, pénztár, szállítók, vevők könyvelését;
- HUF, EUR utalások és KSH adatszolgáltatás;
- valamennyi adóbevallás elkészítése és leadása az Adóhivatalnak;
- adófolyószámla és főkönyvi számla-egyeztetések;
- év végi bevallások elkészítése;
- beszámoló készítésében való részvétel;
- könyvvizsgálat előkészítése; adatszolgáltatás könyvvizsgálónak;
- külföldi anyacéggel kapcsolattartás, részvétel jelentések készítésében, adatszolgáltatás;
- bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
- bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése;
- kapcsolattartás ügyfelekkel és hatóságokkal.

Elvárások:

- könyvelőként szerzett minimum 5 éves tapasztalat – 3 év bérszámfejtői tapasztalattal
- regisztrált mérlegképes könyvelő;
- munkajogi, bér és tb jogszabályok naprakész ismerte;
- számviteli és adójogszabályok naprakész ismerte;
- bármilyen ERP rendszer felhasználó szintű ismerete;
- felhasználói szintű Word és Excel ismeret;
- angol nyelv társalgási szintű ismerete;
- jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség, jó csapatjátékos;
- önállóság, rugalmasság és precíz munkavégzés;

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások;
- önálló munkavégzés;
- kellemes munkakörnyezet;
- dinamikus fiatalos csapat;

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a