www.cvonline.hu

Könyvelő (Kecskemét)

  • A hirdetés 907 napja lejárt

Mechanikus erőátviteli termékekkel foglalkozó partnercégünk részére keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:

-          teljes körű könyvelés (bank, pénztár, szállítók, vevők könyvelése)

-          HUF, EUR utalások

-          KSH adatszolgáltatás

-          valamennyi adóbevallás elkészítése és leadása a NAV-nak

-          adófolyószámla és főkönyvi számla-egyeztetések

-          év végi bevallások elkészítése

-          beszámoló készítésében való részvétel

-          könyvvizsgálat előkészítése; adatszolgáltatás könyvvizsgálónak

-          külföldi anyacéggel kapcsolattartás, részvétel jelentések készítésében, adatszolgáltatás

-          bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása

-          bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése

-          kapcsolattartás ügyfelekkel és hatóságokkal

Elvárások:

-          bérszámfejtőként szerzett, minimum 3 éves tapasztalat

-          könyvelőként szerzett, minimum 5 éves tapasztalat

-          PM regisztráció

-          munkajogi, bér- és TB jogszabályok aktuális ismerete

-          számviteli és adójogszabályok aktuális ismerete

-          bármilyen ERP rendszer felhasználó szintű ismerete

-          felhasználói szintű Word és Excel ismeret

-          angol nyelv társalgási szintű ismerete

-          jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség

-          önállóság, rugalmasság

-          precíz munkavégzés

-          csapatjátékos

Amit kínálunk:

-          versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

-          önálló munkavégzés

-          kellemes munkakörnyezet

-          dinamikus fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

-          Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Kecskemét
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő