www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KÖNYVELŐ
(JUNIOR ÉS SENIOR)
 (HF 12-8428)

pozícióba.

Feladatok

  • Bejövő és kimenő belföldi és külföldi számlák, bank könyvelése
  • Banki utalások rögzítése
  • Forint- és valutapénztár kezelése
  • Export számlák kiállítása
  • Tárgyi eszköz analitika vezetése
  • Főkönyvi egyeztetés
  • Éves és évközi zárásban való aktív közreműködés
  • Kimutatások készítésében való részvétel

Elvárások

  • Pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (főként írás-olvasás szintjén)

Amit kínálunk

  • Nemzetközi biztos háttér
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8428"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése