www.cvonline.hu

Könyvelő - INTS/9/77

  • A hirdetés 128 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező kollegát

Könyvelő

pozícióba

Ref.: INTS/9/77

Feladatok:

  • Tárgyi eszközök kezelése, aktiválása, dokumentáció kezelése
  • Aktív részvétel a havi és év végi zárási folyamatokban, a beszámoló összeállításában
  • A cég pénzügy szabályzatainak elkészítésében való közreműködés (különösen az adózási-számviteli területekre)
  • Beszerzési megrendelések pénzügyi szempontú ellenörzésében való részvétel
  • Vezetői döntések megalapozására szolgáló számítások, analízisek készítése
  • Statisztikai adatszolgáltatásban való közreműködés

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Legalább 3- 5 éves releváns szakmai tapasztalat, lehetőleg nemzetközi cégnél
  • Számviteli, adózási szabályozások ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office, kiemelten Excel)
  • Alapfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Proaktivitás, precizitás, megbízhatóság
  • Igény a folyamatos tanulásra, fejlődésre

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP (FI) szoftver ismerete

Ajánlat:

  • Kiemelt fizetés és bejárási támogatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Multinacionális cég, kiemelkedő munkakörnyezet

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő