www.cvonline.hu
Könyvelő - ingatlan szektor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.17.
Jelentkezési határidő: 2016.10.19.
Hirdetés azonosító: 1026852
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐK FIGYELEM!
Magyarországon dinamikusan fejlődő, ingatlanfejlesztő és - befektető ügyfelünk
megbízásából keresünk könyvelőt, projekt cégek teljes körű könyvelésére.

Feladatok:

- Számlák alaki ellenőrzése, elkészítése
- Intercompany számlák rendszeres egyeztetése
- Adófolyószámlák rendszeres egyeztetése, ellenőrzése, eltérések jelzése
- Év végi és évközi zárások elvégzése
- Adóbevallások elkészítése
- Beszámolók, számviteli riportok elkészítése, ellenőrzése
- Könyvvizsgálókkal kapcsolattartás
- Statisztikák, MNB jelentések határidőben történő adatszolgáltatása

Követelmények
Elvárás:
- Felsőfokú gazdasági végzettség, vagy mérlegképes könyvelői képesítés
- Legalább 3 év tapasztalat TELJES KÖRŰ könyvelésben, beszámoló készítésben, adózásban
- Erős Excel ismeret
- Alap szintű angol nyelvtudás
- Proaktív, csapatjátékos személyiség, emellett képesség az önálló munkavégzésre
- Pontos, precíz munkavégzés, alaposság, határidők betartása

Előny:
- Ingatlan szektorban szerzett gyakorlat előny
- IFRS beszámoló-készítésben, riportolásban való tapasztalat előny
- Dynamics AX (Axapta) ismerete