www.cvonline.hu

Stabil hátterű könyvelő iroda számára keresünk

KÖNYVELŐ
(HF 9-6597)

munkatársat.

 Feladatok:

  • Kis- és közepes társaságok könyvelése, adóbevallások-beszámolók elkészítése,
  • Könyvvizsgálati asszisztensi feladatok,
  • Könyvelési és adózási tevékenység ellenőrzése.

Elvárások:

  • Szakirányú (regisztrált mérlegképes) végzettség,
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat, KKV ismeretek előny,
  • Naprakész adózási ismeretek,
  • MS Word, Excel felhasználói szintű ismerete,
  • Könyvvizsgálati asszisztensi tapasztalat előny,
  • Pontos, precíz munkavégzés és szolgáltatásközpontúság,
  • Igény a folyamatos szakmai fejlődésre.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + cafetéria,
  • Változatos, összetett feladatok,
  • Fejlődési lehetőség.

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
  • Munkaidő: főállás,
  • Munkakezdés: Azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük küldje

a „HF 9-6597"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése