Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

KÖNYVELŐ
(HF 12-8365)

pozícióba.

Feladatok:

  • Bejövő számlák könyvelése,
  • Kimenő számlák készítése,
  • Havi- és éves könyvviteli zárásokban való aktív részvétel,
  • Házipénztár kezelése,
  • Bankkártya műveletek könyvelése,
  • Adó- és járulékbevallások elkészítésében való közreműködés.

Elvárások:

  • Könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • Junior és senior szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Nemzetközi csapat,
  • Stabil alapokon nyugvó, innovatív, nyitott, és mégis barátságos, családias közeg.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Dunaújváros.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8365"-es
referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése