www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KÖNYVELŐ
 (HF 11-7539)

pozícióba.

Feladatok

  • Teljes körű könyvvezetés,
  • Aktív részvétel az éves beszámoló elkészítésében és a könyvvizsgálatban,
  • Havi és negyedéves záráshoz kapcsolódó feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Releváns szakmai tapasztalat,
  • Angol vagy német nyelvtudás írás-olvasás szintjén,
  • SAP ismerete előny.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye, Sopron vonzáskörzete.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7539"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése