Nemzetközi autóipari partnerünk számára keresünk munkatársat

Könyvelő

(HF 11-7405)

pozícióba.

Feladatok:

  • Havi számlák ellenőrzése,
  • Főkönyvi könyvelés, engedélyeztetés,
  • Havi –és éves zárási feladatok ellátása,
  • Eszközök nyilvántartása,
  • Adatszolgáltatás a társosztályok részére,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • MS Office Excel ismerete,
  • Előny a hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7405"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése