www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ (HATÁROZOTT IDŐRE)

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Feladatok:

  • Napi könyvelési feladatok ellátása (szállítói számlák, elhatárolások, készlet, tárgyi eszköz, bank)
  • Statisztikai riportok készítése (KSH, MNB)
  • Aktív részvétel a heti, havi és eseti riportok készítésében
  • Kapcsolattartás a hivatalokkal / beszállítókkal
  • Vevői számlák kiállítása
  • Részvétel a havi és negyedéves zárási munkában

Elvárások:
  • Egyetemi/főiskolai szakirányú végzettség
  • Megalapozott számviteli és adózási ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Min. 3 éves szakmai munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, BKV bérlet)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Link megjelenítése(%C3%BAj).jpg" border="0" width="700" height="228" />

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű