Könyvelő - határozott idejű szerződéssel (Referenciaszám: PJ4424)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.16.
Jelentkezési határidő: 2016.04.21.
Hirdetés azonosító: 1035784
lejárt

Azonnali kezdéssel, nagyon rugalmas munkafeltételekkel keresünk jelölteket határozott időre nagynevű multinacionális nagyvállalati partnerünkhöz az alábbi pozícióba:

Könyvelő - Határozott idejű szerződéssel

Akár gyakornoki tapasztalttal rendelkező jelöltek jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
- Banki utalási program kezelés

- Tranzakciós rendszerben bankszámla forgalom könyvelése
- Vevő/szállító folyószámlán utalások könyvelése
- Bejovő banki utalások feldolgozása, kimenő utalások előkészítése, lekönyvelése
- Banköltségek könyvelése

Elvárások:
- Mérlegképes könyvelő végzettség

- Banki utalások kezelése terén szerzett tapasztalat
- Azonnali kezdés

Amit partnerünk kínál:
- Elismert, nagynevű nemzetközi vállalatnál tapasztalatszerzési lehetőség

- Rugalmas munkaidő, részmunkaidő is megoldható, egyetemi tanulmányok mellett is végezhető (heti minimum 20 óra)
- Versenyképes bérezés
- Határozott idejű munkaszerződés

Előnyt jelent:
- Heti 30-40 óra vállalása

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Kérjük, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre a tárgyban a PJ4424 referenciaszám megjelölésével. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.