www.cvonline.hu

Könyvelő (Hajdú-Bihar megye) (INTS/4/17)

  • A hirdetés 699 napja lejárt

Hajdú-Bihar megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk preferáltan vállalati tapasztalattal rendelkező könyvelő munkatársat.

Feladatok:

  • A beérkező számlák tartalmi ellenőrzése, kontírozása, könyvelése és archiválása
  • Szállítói törzsadatok karbantartása, szállítóknak történő utalás
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, fizetési felszólítók megválaszolása
  • A beruházásokat érintő bejövő számlák nyilvántartása, tárgyi eszközök aktiválása
  • Közreműködés a kapcsolt feleknek történő havi szolgáltatási számlakiállításban
  • A kapcsolt felekkel történő rendszeres egyenleg-egyeztetés, kompenzálás
  • Főkönyvi számlák egyeztetése
  • Részvétel az elhatárolások könyvelésében

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés és többéves releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Irodai alkalmazások ismerete
  • SAP ismeret előny
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő