www.cvonline.hu

Könyvelő (Győr)

  • A hirdetés 384 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Elsősorban autóipari termékeket gyártó multinacionális vállalat számára keresünk, gyártó cégnél tapasztalattal rendelkező pályázót, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gyártási tevékenységet folytató Partnerünknél könyvelői feladatok ellátása:
Vevői számlák kiállítása,
Tárgyi eszközök aktiválása,
Beérkező számlák rendszerben történő rögzítése,
Banki utalások előkészítése,
Vevői egyeztetések (számlák esetében) - emiatt fontos a nyelvtudás,
Hó végi elhatárolások kalkulációja.

Követelmények:

Pénzügyi végzettség (pl. közgáz főiskola, egyetem VAGY mérlegképes könyvelői végzettség)
Aktív német nyelvtudás (vevőkör miatt ) + min. alapfokú angol nyelvtudás
Min. néhány éves tapasztalat könyvelői pozícióban, de akár több éves is lehet

Munkavégzés helye:

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Egy olyan munkahely, ahol fejlődési, képzések vannak.
Ahol fontos a munkavállaló: korrektül betanítják az újakat, bevonják új feladatokba és profi rendszereket biztosítanak a munkájukhoz (ld. vállalatirányítási rendszer, könyvelő program, stb.).
Motiváló bérezés és cafeteria rendszer.
Impozáns irodai környezet.

Ideális pályázó:

Nyitott személyiség, közvetlen, multi környezethez szokott

Helyek Tatabánya
Győr
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola