www.cvonline.hu

Könyvelő gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.01.14.
Hirdetés azonosító: 984648

Pozíció leírása / Job description

Egy motivált számvitelt tanuló, könyvelés iránt érdeklődő keresünk egy 5 fős csapat támogatására!

Feladatok:

A gyakornokaink 100%-ig szakmai feladatokat látnak el, mint például részvétel a könyvelési feladatok ellátása SAP rendszerben, mindefajta könyveléshez kapcsolódó adminisztráció.

Elvárások:

Amit kérünk: számviteli tanulmányok és könyvelés iránt való érdeklődés, továbbá aktív, legalább középfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk:

Amit nyújtunk: 3 hónapos fix szerződés, amely 1 évre hosszabbítható, szakmai fejlődés, SAP rendszer megismerése, versenyképes juttatási csomag, rugalmas munkaidő, betekintés egy bővülő, sikeres német cég mindennapjaiba!

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a