www.cvonline.hu

Könyvelő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 847036
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Osztrák tulajdonú partnercégünkhöz keresünk könyvelési-adatrögzítési feladatok ellátására diák munkatársat.

Feladatok:

  • német nyelvű számlák és számviteli bizonylatok adatainak rögzítése
  • könyvelésük számítógépes könyvelői rendszerbe
  • bizonylatok előkészítése, könyvelése

Munkaidő: heti 20-40 óra

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • alapvető számviteli ismeretek
  • középfokú német nyelvtudás
  • folyamatban lévő tanulmányok még minimum 1 évig
  • precizitás
  • monotonitástűrés
  • önállóság
  • terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • aktív német nyelvtudás
  • könyvelési, adatrögzítési gyakorlat
  • Excel ismeretek

Amit kínálunk:

  • br 800 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • jó referencia
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.