www.cvonline.hu

Könyvelő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 713192
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Jelenleg az Avaka cégcsoport könyvelőirodájába keresünk gyakornokot.

Feladatok:

  • adminisztratív feladatok
  • a cégnél bekövetkező gazdasági események teljeskörű és önálló könyvelése

Elvárások:

  • széleskörű számviteli ismeretek
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • 1 év, vagy annál hosszabb távú hallgatói jogviszony

Amit kínálunk:

  • Bruttó 700 Ft./óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai tapasztalat szerzési lehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után,  Link megjelenítése,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több Szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja és szállj harcba a 100.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése!